פרויקט מנטורינג ואימון אישי לבוגרי הגדס"ר- יוצא לדרך!

השתחררתם מהצבא ואתם מתלבטים אם ללמוד או לטייל? לא יודעים מה ללמוד- רפואה או אומנות? התחלתם עבודה חדשה ואתם מרגישים תקועים מבלי יכולת להתקדם ולהתפתח?
כדי לקבל עזרה בצמתים החשובים הללו בחיים, העמותה ביקשה לייסד שני פרויקטים חשובים, פרויקט אימון אישי ופרויקט מנטורינג, שמטרתם העיקרית היא לעזור לבוגרים שלנו בייעוץ והכוונה.
1. פרויקט אימון אישי (לבוגרים הצעירים)-
אנחנו רגילים לרוץ אחרי הזנב של עצמנו כדי להספיק ולהשיג ופעמים רבות עושים זאת מבלי לעצור לרגע ולחשוב אחרי מה בדיוק אנחנו רודפים והאם אנחנו עושים זאת בדרך הנכונה. באימון וליווי להצלחה- אנחנו מסתכלים על התמונה השלמה, מגדירים מה חשוב לנו ומהי הדרך הרצויה להגשמה העצמית. אימון אישי יסייע לכם לאבחן את מערכת ההתנהגויות האוטומטיות שלכם. על ידי שינוי מרכיבים מסוימים בתפיסת עולמכם תוכלו להעז ולעשות דברים בדרך החדשה, בצורה שונה שתקרב אותנו לעבר הגשמת מטרות בחיינו.
האימון הוא תהליך קצר ובכך יתרונו הגדול! הוא תוחם אתכם בזמן פעולה ובכך מאפשר לכם בין היתר לתרגל כיצד לא לדחות עשייה. זמן מוגבל לעשייה הוא כורח המציאות ומותאם לאורח החיים המודרני בו אנו חייבים לפעול מהר. הפרויקט מונה שישה מפגשים אישיים בלבד, והעלות המסובסדת לכל מפגש הינה 80 ש"ח והוא מכוון בעיקר לבוגרים החדשים של השנים האחרונות שמעוניינים לקבל ייעוץ והכוונה. המפגשים מועברים ע"י שוקי אורבך, מאמן אישי עתיר ניסיון (ראה פרטיו מטה)
2. פרויקט מנטורינג (לבוגרים הותיקים)-
הפרויקט הינו תכנית העצמה אישית, המתמקד בליווי, הנחיה ופיתוח אישי. מטרת הפרויקט היא להכווין ולסייע לנו לפתח את היכולות שלנו, למצות את עצמנו ולבחור בדרכים הנכונות לנו בכל תחומי החיים. החזון הוא שבוגרי הגדוד ייצמחו, ימצאו את מקומם ויהפכו מעורבים ומובילים במעגלי חייהם. הפרויקט הזה מיועד בד"כ לבוגרים בין גילאים 26-35, רציניים, בעלי יכולת התמדה, ראש פתוח, אומץ בקבלת ביקורת פנימית ורצון להשתפר. התוכנית תסיע בעיקר למי שהוא כבר בעל קריירה אך מרגיש שאינו מצליח להתקדם, למי שסיים את לימודיו ומתקשה להחליט היכן הכי נכון לו לעסוק ולהתפרנס, למי שמתלבט האם להמשיך בעולם האקדמיה או לצאת לשוק העבודה וכו'. הרעיון מאחורי התוכנית הוא לאתר מנטורים מובילים בתחום עיסוקכם שילוו אתכם וימקדו אתכם, כך לדוגמא: אם אתם רוצם להתפתח בעולם העסקים המנטור שלכם יהיה מנכ"ל חברה גדולה, או עו"ד מוביל שיהיה המנטור שלכם אם רצונכם הוא להתפתח בעולם המשפט.
המטרה היא לאפשר לבוגרי הגדוד, בעזרת יכולות המנטור כאיש בעל ניסיון להכיר את עצמנו טוב יותר ולרכוש כלים שיעזרו לנו בהמשך הדרך להגשים את שאיפותינו ולהתנהל נכון יותר בחיי היומיום.